Kraken Tech
33 ledige stillinger11 % remoteStorbritanniaTysklandFrankrike
Energi og klimaIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 15 % av 33 stillinger
Prosjekt- og programledelse22%
Strategi, rådgivning og analyse16%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk14%
HR og rekruttering11%
Programvareutvikling (generelt)11%
Økonomi og juss8%
Toppledelse og ledere5%
Annet8%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 33 stillinger i søket
37jobber, siste 30 dager
9nye, siste 7 dager
33ulike stillinger (1.1 annonser hver)
7publisert på travleste dag (2026-10-21)
68åpne på stillingssiden, uansett alder
29medianalder, dager
14%IT (5)
76%i Europa (28)
11%remote
3%med lønn
Størrelsessignal: 68 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 108 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Hybrid33 · 89%
Remote4 · 11%
Erfaringsnivå
Senior23 · 62%
Staff8 · 22%
Middels nivå2 · 5%
Rolle
Prosjekt- og programledelse8 · 22%
Strategi, rådgivning og analyse6 · 16%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk5 · 14%
Programvareutvikling (generelt)4 · 11%
HR og rekruttering4 · 11%
Økonomi og juss3 · 8%
Toppledelse og ledere2 · 5%
Backend-utvikling1 · 3%
Land
Storbritannia16
Tyskland9
Frankrike7
Japan6
Spania1
Australia1
USA1
Byer
London14
Berlin8
Paris7
Tokyo6
Manchester4
Melbourne1
New York City1
Jobber de siste 30 dagene
Senior Software Engineer - AI Foundations (F/H/X) - CDI
for 2 dager sidenOriginal: Senior Software Engineer - AI Foundations (F/H/X) - CDI
HybridSeniorProgramvareutvikling (generelt)Python
Leder for kundeleveranse (regnskapserfaring foretrukket) (w/f/d)
for 2 dager sidenOriginal: Client Delivery Lead (Accounting Experience preferred) (w/f/d)
HybridSeniorØkonomi og jussTysk kreves
Software Engineer (autonome agenter)
for 2 dager sidenOriginal: Software Engineer (Autonomous Agents)
HybridProgramvareutvikling (generelt)PythonTypeScript
Leder for kundeleveranse - GenerationFlex
for 2 dager sidenOriginal: Client Delivery Lead - GenerationFlex
RemoteSeniorProsjekt- og programledelse
Senior leder for kundeleveranse - GenerationFlex (w/f/d)
for 2 dager sidenOriginal: Senior Client Delivery Lead - GenerationFlex (w/f/d)
RemoteSeniorProsjekt- og programledelse
People Operations-spesialist
for 3 dager sidenOriginal: People Operations Specialist
HybridHR og rekruttering
Head of Corporate Development
for 3 dager sidenOriginal: Head of Corporate Development
HybridStaffStrategi, rådgivning og analyse
Global Head of Commercial Negotiations
for 3 dager sidenOriginal: Global Head of Commercial Negotiations
HybridStaffToppledelse og ledere
Senior leder for klientdata og analyse
for 5 dager sidenOriginal: Senior Client Data & Analytics Lead
HybridSenior
Head of Global Compensation & Benefits
for 8 dager sidenOriginal: Head of Global Compensation & Benefits
HybridStaffHR og rekruttering
Head of People Business Partnering
for 8 dager sidenOriginal: Head of People Business Partnering
HybridStaffHR og rekruttering
Leder for kundeopplæring og coaching (F/H/X)
for 8 dager sidenOriginal: Client Enablement & Coaching Lead (F/H/X)
HybridSeniorStrategi, rådgivning og analyseFransk kreves
Original: Client Enablement & Coaching Lead (f/m/d) - Dutch & German speaking
HybridSeniorStrategi, rådgivning og analyseNederlandsk krevesTysk kreves
Client Delivery Lead - Payments
for 9 dager sidenRemoteSeniorProsjekt- og programledelse
Mid level Software Engineer (Backend - Python/Django)
for 10 dager sidenOriginal: Mid level Software Engineer (Backend - Python/Django)
RemoteMiddels nivåBackend-utviklingPython
Senior elektrodesigningeniør
for 11 dager sidenOriginal: Senior Electrical Design Engineer
HybridSeniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Senior Software Engineer - Comms
for 15 dager sidenOriginal: Senior Software Engineer - Comms
HybridSeniorProgramvareutvikling (generelt)Python
Teknisk programleder
for 16 dager sidenOriginal: Technical Program Lead
HybridSeniorProsjekt- og programledelse
Senior Software Engineer
for 16 dager sidenOriginal: Senior Software Engineer
HybridSeniorProgramvareutvikling (generelt)Python
Solution Consultant
for 16 dager sidenHybridStrategi, rådgivning og analyse
Global produktdirektør
for 19 dager sidenOriginal: Global Director of Product
HybridStaffToppledelse og ledere
Head of Engineering - Optimisation & Control
for 19 dager sidenOriginal: Head of Engineering - Optimisation & Control
HybridStaffIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Technical Program Lead (F/H/X)
for 21 dager sidenHybridSeniorProsjekt- og programledelseFransk kreves
Leder for Human Design-program (F/H/X)
for 22 dager sidenOriginal: Human Design Program Lead (F/H/X)
HybridSeniorProsjekt- og programledelseFransk kreves
(Senior) Leder for kundeenablement og coaching (F/H/X)
for 22 dager sidenOriginal: (Senior) Client Enablement & Coaching Lead (F/H/X)
HybridSeniorStrategi, rådgivning og analyseFransk kreves
Client Enablement & Coaching Lead (f/m/d)
for 22 dager sidenHybridSeniorStrategi, rådgivning og analyseTysk kreves
Implementation Manager (Payments/Billing experience preferred) (f/m/d)
for 23 dager sidenHybridØkonomi og jussTysk kreves
Leder for kundeleveranse - fakturering (B2B C&I)
for 25 dager sidenOriginal: Client Delivery Lead - Billing (B2B C&I)
HybridSeniorØkonomi og juss
Senior Delivery Manager - GenFlex
for 25 dager sidenOriginal: Senior Delivery Manager - GenFlex
HybridSeniorProsjekt- og programledelse
Technical Program Director
for 26 dager sidenUSD 180K–220K / årHybridStaffProsjekt- og programledelse
Head of Delivery Operations
for 29 dager sidenOriginal: Head of Delivery Operations
HybridStaffDrift og administrasjon
Electrical Engineer II (Integrations)
for 29 dager sidenHybridMiddels nivåIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Senior elektroingeniør (integrasjoner)
for 29 dager sidenOriginal: Senior Electrical Engineer (Integrations)
HybridSeniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Senior elektroingeniør (integrasjoner)
for 29 dager sidenOriginal: Senior Electrical Engineer (Integrations)
HybridSeniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikkTysk kreves
Datanes aktualitet
182 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 14:19 UTC, innhold 1454712 byte.