RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert akkurat nå
Norsk
Logg inn
Tato stránka je k dispozici v jazyce Čeština.Přepnout×

← tilbake

Kraken Tech

33 ledige stillinger11 % remoteStorbritanniaTysklandFrankrike

Energi og klimaIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 15 % av 33 stillinger

Prosjekt- og programledelse22%
Strategi, rådgivning og analyse16%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk14%
HR og rekruttering11%
Programvareutvikling (generelt)11%
Økonomi og juss8%
Toppledelse og ledere5%
Annet8%
37jobber, siste 30 dager
9nye, siste 7 dager
33ulike stillinger (1.1 annonser hver)
7publisert på travleste dag (2026-10-21)
68åpne på stillingssiden, uansett alder
29medianalder, dager
14%IT (5)
76%i Europa (28)
11%remote
3%med lønn

Størrelsessignal: 68 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 108 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
0823
0915
1029

Arbeidssted

Hybrid33 · 89%
Remote4 · 11%

Erfaringsnivå

Senior23 · 62%
Staff8 · 22%
Middels nivå2 · 5%

Rolle

Prosjekt- og programledelse8 · 22%
Strategi, rådgivning og analyse6 · 16%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk5 · 14%
Programvareutvikling (generelt)4 · 11%
HR og rekruttering4 · 11%
Økonomi og juss3 · 8%
Toppledelse og ledere2 · 5%
Backend-utvikling1 · 3%

Land

Storbritannia16
Tyskland9
Frankrike7
Japan6
Spania1
Australia1
USA1

Byer

London14
Berlin8
Paris7
Tokyo6
Manchester4
Melbourne1
New York City1

Jobber de siste 30 dagene

Original: Senior Software Engineer - AI Foundations (F/H/X) - CDI
Kraken Tech·Energi og klima·Paris, Franceoriginal ↗
HybridSeniorProgramvareutvikling (generelt)Python
Original: Client Delivery Lead (Accounting Experience preferred) (w/f/d)
Kraken Tech·Energi og klima·Berlin, Germanyoriginal ↗
HybridSeniorØkonomi og jussTysk kreves
Original: Software Engineer (Autonomous Agents)
Kraken Tech·Energi og klima·London, UK | Paris, France | Berlin, Germanyoriginal ↗
HybridProgramvareutvikling (generelt)PythonTypeScript
Original: Client Delivery Lead - GenerationFlex
Kraken Tech·Energi og klima·London, UK | Remote, UK | Remote, Germany | Remote, Netherlands | Remote, Spainoriginal ↗
RemoteSeniorProsjekt- og programledelse
Original: Senior Client Delivery Lead - GenerationFlex (w/f/d)
Kraken Tech·Energi og klima·Remote, Germany | Berlin, Germanyoriginal ↗
RemoteSeniorProsjekt- og programledelse
Original: People Operations Specialist
Kraken Tech·Energi og klima·Tokyo, Japanoriginal ↗
HybridHR og rekruttering
Original: Head of Corporate Development
Kraken Tech·Energi og klima·London, UKoriginal ↗
HybridStaffStrategi, rådgivning og analyse
Original: Global Head of Commercial Negotiations
Kraken Tech·Energi og klima·London, UKoriginal ↗
HybridStaffToppledelse og ledere
Original: Senior Client Data & Analytics Lead
Kraken Tech·Energi og klima·Tokyo, Japanoriginal ↗
HybridSenior
Original: Head of Global Compensation & Benefits
Kraken Tech·Energi og klima·London, UKoriginal ↗
HybridStaffHR og rekruttering
Original: Head of People Business Partnering
Kraken Tech·Energi og klima·London, UKoriginal ↗
HybridStaffHR og rekruttering
Original: Client Enablement & Coaching Lead (F/H/X)
Kraken Tech·Energi og klima·Berlin, Germanyoriginal ↗
HybridSeniorStrategi, rådgivning og analyseFransk kreves
Original: Client Enablement & Coaching Lead (f/m/d) - Dutch & German speaking
Kraken Tech·Energi og klima·Berlin, Germanyoriginal ↗
HybridSeniorStrategi, rådgivning og analyseNederlandsk krevesTysk kreves
Kraken Tech·Energi og klima·Remote, Netherlandsoriginal ↗
RemoteSeniorProsjekt- og programledelse
Original: Mid level Software Engineer (Backend - Python/Django)
Kraken Tech·Energi og klima·Tokyo, Japan | Remote, Japanoriginal ↗
RemoteMiddels nivåBackend-utviklingPython
Original: Senior Electrical Design Engineer
Kraken Tech·Energi og klima·Tokyo, Japanoriginal ↗
HybridSeniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Original: Senior Software Engineer - Comms
Kraken Tech·Energi og klima·London, UKoriginal ↗
HybridSeniorProgramvareutvikling (generelt)Python

Teknisk programleder

for 16 dager siden
Original: Technical Program Lead
Kraken Tech·Energi og klima·Tokyo, Japanoriginal ↗
HybridSeniorProsjekt- og programledelse

Senior Software Engineer

for 16 dager siden
Original: Senior Software Engineer
Kraken Tech·Energi og klima·London, UKoriginal ↗
HybridSeniorProgramvareutvikling (generelt)Python

Solution Consultant

for 16 dager siden
Kraken Tech·Energi og klima·Melbourne, Australiaoriginal ↗
HybridStrategi, rådgivning og analyse

Leder for personalgoder

for 17 dager siden
Original: Benefits Manager
Kraken Tech·Energi og klima·London, UKoriginal ↗
HybridSeniorHR og rekruttering

Global leder for fagområde

for 19 dager siden
Original: Global Practice Lead
Kraken Tech·Energi og klima·London, UKoriginal ↗
HybridSenior

Global produktdirektør

for 19 dager siden
Original: Global Director of Product
Kraken Tech·Energi og klima·Manchester, UK | London, UKoriginal ↗
HybridStaffToppledelse og ledere
Original: Head of Engineering - Optimisation & Control
Kraken Tech·Energi og klima·London, UK | Manchester, UKoriginal ↗
HybridStaffIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Kraken Tech·Energi og klima·Paris, Franceoriginal ↗
HybridSeniorProsjekt- og programledelseFransk kreves
Original: Human Design Program Lead (F/H/X)
Kraken Tech·Energi og klima·Paris, Franceoriginal ↗
HybridSeniorProsjekt- og programledelseFransk kreves
Original: (Senior) Client Enablement & Coaching Lead (F/H/X)
Kraken Tech·Energi og klima·Paris, Franceoriginal ↗
HybridSeniorStrategi, rådgivning og analyseFransk kreves
Kraken Tech·Energi og klima·Berlin, Germanyoriginal ↗
HybridSeniorStrategi, rådgivning og analyseTysk kreves
Kraken Tech·Energi og klima·Berlin, Germanyoriginal ↗
HybridØkonomi og jussTysk kreves
Original: Client Delivery Lead - Billing (B2B C&I)
Kraken Tech·Energi og klima·London, UKoriginal ↗
HybridSeniorØkonomi og juss
Original: Senior Delivery Manager - GenFlex
Kraken Tech·Energi og klima·Tokyo, Japanoriginal ↗
HybridSeniorProsjekt- og programledelse

Technical Program Director

for 26 dager siden
Kraken Tech·Energi og klima·New Yorkoriginal ↗
USD 180K–220K / årHybridStaffProsjekt- og programledelse

Global leder for fagområde

for 28 dager siden
Original: Global Practice Lead
Kraken Tech·Energi og klima·Paris, Franceoriginal ↗
HybridSenior

Head of Delivery Operations

for 29 dager siden
Original: Head of Delivery Operations
Kraken Tech·Energi og klima·Paris, France | London, UKoriginal ↗
HybridStaffDrift og administrasjon
Kraken Tech·Energi og klima·Manchester, UKoriginal ↗
HybridMiddels nivåIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Original: Senior Electrical Engineer (Integrations)
Kraken Tech·Energi og klima·Manchester, UKoriginal ↗
HybridSeniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Original: Senior Electrical Engineer (Integrations)
Kraken Tech·Energi og klima·Berlin, Germanyoriginal ↗
HybridSeniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikkTysk kreves

Datanes aktualitet

182 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 14:19 UTC, innhold 1454712 byte.