CookUnity
27 ledige stillinger30 % remoteUSAArgentinaPeru
Mat, drikke og forbruksvarerIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 11 % av 27 stillinger
Drift og administrasjon22%
Toppledelse og ledere15%
Økonomi og juss11%
HR og rekruttering7%
Håndverk, bygg og produksjon7%
Programvareutvikling (generelt)7%
Data og maskinlæring4%
Annet11%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 27 stillinger i søket
27jobber, siste 30 dager
4nye, siste 7 dager
27ulike stillinger (1 annonser hver)
5publisert på travleste dag (2026-10-06)
163åpne på stillingssiden, uansett alder
161medianalder, dager
11%IT (3)
0%i Europa (0)
30%remote
59%med lønn
Størrelsessignal: 163 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 1277 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt19 · 70%
Remote8 · 30%
Erfaringsnivå
Junior6 · 22%
Middels nivå5 · 19%
Senior4 · 15%
Staff2 · 7%
Toppledelse (C-nivå)2 · 7%
Rolle
Drift og administrasjon6 · 22%
Toppledelse og ledere4 · 15%
Økonomi og juss3 · 11%
Programvareutvikling (generelt)2 · 7%
Håndverk, bygg og produksjon2 · 7%
HR og rekruttering2 · 7%
Helse1 · 4%
Data og maskinlæring1 · 4%
Land
USA17
Argentina4
Peru2
Canada1
Byer
New York City5
Buenos Aires4
Seattle4
Lima2
Miami2
Los Angeles2
Atlanta1
Toronto1
Jobber de siste 30 dagene
Platform Creator Activation Specialist
for 12 t sidenUSD 85K–96K / årRemotebare USAJunior
Direktør, merking og ernæringssamsvar
for 1 dag sidenOriginal: Director, Labeling and Nutrition Compliance
Remotebare USAStaffØkonomi og juss
Medarbeider forretningsdrift
for 1 dag sidenOriginal: Business Operations Associate
JuniorDrift og administrasjon
Analytiker forsyningskjede
for 2 dager sidenOriginal: Supply Chain Analyst
JuniorDrift og administrasjon
Daglig leder, CookUnity Flagship
for 7 dager sidenOriginal: General Manager, CookUnity Flagship
USD 150K–200K / årToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
Product Support Engineer
for 8 dager sidenOriginal: Product Support Engineer
RemoteMiddels nivåProgramvareutvikling (generelt)SQL
Staff Tech Enablement Engineer, B2B Operations
for 8 dager sidenRemoteStaffProgramvareutvikling (generelt)JavaScriptPythonSQL
MAP Supervisor
for 10 dager sidenUSD 28–32 / timeToppledelse og ledere
Clinical Supervisor, RDN (Part-time)
for 14 dager sidenRemotebare USASeniorHelse
Senior Product Data Analyst
for 14 dager sidenRemoteSeniorData og maskinlæringSQL
Teammedlem bærekraft
for 14 dager sidenOriginal: Sustainability Team Member
USD 19 / timeSpansk kreves
Zero Waste-operatør
for 14 dager sidenOriginal: Zero Waste Operator
USD 18 / timeHåndverk, bygg og produksjonSpansk kreves
Lagermedarbeider
for 16 dager sidenOriginal: Warehouse Associate
USD 21–22 / timeJuniorDrift og administrasjonSpansk kreves
Recruiting Operations Specialist
for 17 dager sidenMiddels nivåHR og rekruttering
Senior Lifecycle Marketing Manager
for 17 dager sidenOriginal: Senior Lifecycle Marketing Manager
USD 145K–154K / årSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Kjøkkenleder
for 17 dager sidenOriginal: Kitchen Supervisor
USD 24–25 / timeMiddels nivåRestaurant, hotell og renholdSpansk kreves
People Operations Coordinator
for 17 dager sidenUSD 27,5–28 / timeHR og rekruttering
Mattrygghetsspesialist
for 17 dager sidenOriginal: Food Safety Specialist
USD 20–23 / timeVakt og sikkerhetSpansk kreves
Daglig leder, Cookin
for 18 dager sidenOriginal: General Manager, Cookin
CAD 150K–175K / årToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
Sr. Accounting Analyst
for 18 dager sidenRemoteSeniorØkonomi og juss
Skiftleder fulfillment
for 22 dager sidenOriginal: Fulfillment Supervisor
USD 26 / timeMiddels nivåDrift og administrasjonSpansk kreves
Teammedlem fulfillment
for 22 dager sidenOriginal: Fulfillment Team Member
USD 18 / timeDrift og administrasjon
Teammedlem kvalitetskontroll
for 24 dager sidenOriginal: Quality Control Team Member
USD 19 / timeHåndverk, bygg og produksjon
Kjøkkenleder
for 24 dager sidenOriginal: Culinary Supervisor
USD 24–27 / timeJuniorToppledelse og ledereSpansk kreves
Logistikkmedarbeider
for 24 dager sidenOriginal: Logistics Associate
USD 22 / timeJuniorDrift og administrasjonSpansk kreves
Food Specialist
for 29 dager sidenRemote
Datanes aktualitet
141 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 08:11 UTC, innhold 2824724 byte.