U Value Insulation
8 ledige stillingerStorbritanniaIrland
Eiendom, bygg og proptechIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 12 % av 8 stillinger
Sjåfør og transport33%
Håndverk, bygg og produksjon22%
Salg11%
IT-støtte og drift11%
Drift og administrasjon11%
Toppledelse og ledere11%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 8 stillinger i søket
9jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
8ulike stillinger (1.1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-20)
17åpne på stillingssiden, uansett alder
24medianalder, dager
11%IT (1)
100%i Europa (9)
0%remote
0%med lønn
Størrelsessignal: 17 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 276 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt9 · 100%
Erfaringsnivå
Senior5 · 56%
Middels nivå3 · 33%
Junior1 · 11%
Rolle
Sjåfør og transport3 · 33%
Håndverk, bygg og produksjon2 · 22%
Drift og administrasjon1 · 11%
Toppledelse og ledere1 · 11%
IT-støtte og drift1 · 11%
Salg1 · 11%
Land
Storbritannia7
Irland2
Byer
Birmingham3
Heywood2
Uxbridge2
Jobber de siste 30 dagene
Produksjonsoperatør
for 10 dager sidenOriginal: Production Operator
JuniorHåndverk, bygg og produksjon
Sjåfør semitrailer - klasse 1
for 11 dager sidenOriginal: Artic Driver - Class 1
SeniorSjåfør og transport
IT-sjef / Konsern IT-systemadministrator
for 15 dager sidenOriginal: IT Manager / Group IT Systems Administrator
Middels nivåIT-støtte og drift
Produksjonsoperatør
for 17 dager sidenOriginal: Production Operator
SeniorHåndverk, bygg og produksjon
Sjåfør klasse 2 haster
for 18 dager sidenOriginal: Class 2 Driver Urgently Required
SeniorSjåfør og transport
Ekstern selger (entreprenører)
for 24 dager sidenOriginal: External Sales Representative (Contractors)
Middels nivåSalg
Datanes aktualitet
96 forespørsler logget, 1 feil. Siste forespørsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 11:28 UTC, innhold 69277 byte.