RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert akkurat nå
Norsk
Logg inn
Tato stránka je k dispozici v jazyce Čeština.Přepnout×

← tilbake

U Value Insulation

8 ledige stillingerStorbritanniaIrland

Eiendom, bygg og proptechIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 12 % av 8 stillinger

Sjåfør og transport33%
Håndverk, bygg og produksjon22%
Salg11%
IT-støtte og drift11%
Drift og administrasjon11%
Toppledelse og ledere11%
9jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
8ulike stillinger (1.1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-20)
17åpne på stillingssiden, uansett alder
24medianalder, dager
11%IT (1)
100%i Europa (9)
0%remote
0%med lønn

Størrelsessignal: 17 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 276 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
011
020
030
040
050
064
071
081
092
108

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt9 · 100%

Erfaringsnivå

Senior5 · 56%
Middels nivå3 · 33%
Junior1 · 11%

Rolle

Sjåfør og transport3 · 33%
Håndverk, bygg og produksjon2 · 22%
Drift og administrasjon1 · 11%
Toppledelse og ledere1 · 11%
IT-støtte og drift1 · 11%
Salg1 · 11%

Land

Storbritannia7
Irland2

Byer

Birmingham3
Heywood2
Uxbridge2

Jobber de siste 30 dagene

Regnskapsassistent

for 4 dager siden
Original: Accounts Assistant
U Value Insulation·Eiendom, bygg og proptech·Dunshaughlin, County Meath, Irelandoriginal ↗
SeniorDrift og administrasjon

Filialsjef

for 4 dager siden
Original: Branch Manager
U Value Insulation·Eiendom, bygg og proptech·Birmingham, England, United Kingdomoriginal ↗
Middels nivåToppledelse og ledere

Produksjonsoperatør

for 10 dager siden
Original: Production Operator
U Value Insulation·Eiendom, bygg og proptech·Birmingham, England, United Kingdomoriginal ↗
JuniorHåndverk, bygg og produksjon
Original: Artic Driver - Class 1
U Value Insulation·Eiendom, bygg og proptech·Heywood, England, United Kingdomoriginal ↗
SeniorSjåfør og transport
Original: IT Manager / Group IT Systems Administrator
U Value Insulation·Eiendom, bygg og proptech·Dunshaughlin, County Meath, Irelandoriginal ↗
Middels nivåIT-støtte og drift

Produksjonsoperatør

for 17 dager siden
Original: Production Operator
U Value Insulation·Eiendom, bygg og proptech·Uxbridge, England, United Kingdomoriginal ↗
SeniorHåndverk, bygg og produksjon

HGV-sjåfør - Class 2

for 18 dager siden
Original: HGV Driver - Class 2
U Value Insulation·Eiendom, bygg og proptech·Birmingham, England, United Kingdomoriginal ↗
SeniorSjåfør og transport

Sjåfør klasse 2 haster

for 18 dager siden
Original: Class 2 Driver Urgently Required
U Value Insulation·Eiendom, bygg og proptech·Uxbridge, England, United Kingdomoriginal ↗
SeniorSjåfør og transport
Original: External Sales Representative (Contractors)
U Value Insulation·Eiendom, bygg og proptech·Heywood, England, United Kingdomoriginal ↗
Middels nivåSalg

Datanes aktualitet

96 forespørsler logget, 1 feil. Siste forespørsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 11:28 UTC, innhold 69277 byte.