Prophix
9 ledige stillingerBelgiaCanadaStorbritannia
Bedriftsprogramvare (SaaS)ProgramvareselskapIT-andel 0 % av 9 stillinger
Prosjekt- og programledelse33%
Salg22%
Strategi, rådgivning og analyse22%
Kundesuksess og kundeservice11%
Toppledelse og ledere11%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 9 stillinger i søket
9jobber, siste 30 dager
0nye, siste 7 dager
9ulike stillinger (1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-09-25)
26åpne på stillingssiden, uansett alder
35medianalder, dager
0%IT (0)
44%i Europa (4)
0%remote
44%med lønn
Størrelsessignal: 26 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 199 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Hybrid6 · 67%
Arbeidssted ikke oppgitt3 · 33%
Erfaringsnivå
Middels nivå3 · 33%
Senior3 · 33%
Staff2 · 22%
Rolle
Prosjekt- og programledelse3 · 33%
Strategi, rådgivning og analyse2 · 22%
Salg2 · 22%
Kundesuksess og kundeservice1 · 11%
Toppledelse og ledere1 · 11%
Land
Belgia4
Canada4
Storbritannia3
Portugal2
Australia1
Byer
Brussels4
Etobicoke4
London3
Lisbon2
Perth1
Jobber de siste 30 dagene
Customer Success Manager
for 9 dager sidenHybridMiddels nivåKundesuksess og kundeservice
Senior Consolidation Consultant
for 11 dager sidenHybridSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Business Analyst
for 15 dager sidenCAD 73K–82K / årMiddels nivåStrategi, rådgivning og analyse
Business Development Representative
for 17 dager sidenHybridMiddels nivåSalg
Senior Implementation Consultant
for 18 dager sidenHybridSeniorProsjekt- og programledelse
Manager, Business Development
for 19 dager sidenHybridStaffSalg
Sr Implementation Consultant
for 25 dager sidenCAD 90K–106K / årSeniorProsjekt- og programledelse
Manager, Services (North America)
for 29 dager sidenCAD 140K–160K / årHybridStaffToppledelse og ledere
Implementation Consultant
for 29 dager sidenCAD 81K–92K / årProsjekt- og programledelse
Datanes aktualitet
73 forespørsler logget, 1 feil. Siste forespørsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-23 22:56 UTC, innhold 359082 byte.