RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 5 min siden
Norsk
Logg inn
Ta strona jest dostępna w języku: Polski.Przełącz×

← tilbake

Prophix

9 ledige stillingerBelgiaCanadaStorbritannia

Bedriftsprogramvare (SaaS)ProgramvareselskapIT-andel 0 % av 9 stillinger

Prosjekt- og programledelse33%
Salg22%
Strategi, rådgivning og analyse22%
Kundesuksess og kundeservice11%
Toppledelse og ledere11%
9jobber, siste 30 dager
0nye, siste 7 dager
9ulike stillinger (1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-09-25)
26åpne på stillingssiden, uansett alder
35medianalder, dager
0%IT (0)
44%i Europa (4)
0%remote
44%med lønn

Størrelsessignal: 26 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 199 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
041
050
061
071
086
0911
106

Arbeidssted

Hybrid6 · 67%
Arbeidssted ikke oppgitt3 · 33%

Erfaringsnivå

Middels nivå3 · 33%
Senior3 · 33%
Staff2 · 22%

Rolle

Prosjekt- og programledelse3 · 33%
Strategi, rådgivning og analyse2 · 22%
Salg2 · 22%
Kundesuksess og kundeservice1 · 11%
Toppledelse og ledere1 · 11%

Land

Belgia4
Canada4
Storbritannia3
Portugal2
Australia1

Byer

Brussels4
Etobicoke4
London3
Lisbon2
Perth1

Jobber de siste 30 dagene

Customer Success Manager

for 9 dager siden
Prophix·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Perth, Western Australia, Australiaoriginal ↗
HybridMiddels nivåKundesuksess og kundeservice
Prophix·Bedriftsprogramvare (SaaS)·London, England, United Kingdom | Brussels, Brussels, Belgium | Lisbon, Lisbon, Portugaloriginal ↗
HybridSeniorStrategi, rådgivning og analyse

Business Analyst

for 15 dager siden
Prophix·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Etobicoke, Ontario, Canadaoriginal ↗
CAD 73K–82K / årMiddels nivåStrategi, rådgivning og analyse
Prophix·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Brussels, Brussels, Belgiumoriginal ↗
HybridMiddels nivåSalg
Prophix·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Brussels, Brussels, Belgium | London, England, United Kingdom | Lisbon, Lisbon, Portugaloriginal ↗
HybridSeniorProsjekt- og programledelse
Prophix·Bedriftsprogramvare (SaaS)·London, England, United Kingdom | Brussels, Brussels, Belgiumoriginal ↗
HybridStaffSalg
Prophix·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Etobicoke, Ontario, Canadaoriginal ↗
CAD 90K–106K / årSeniorProsjekt- og programledelse
Prophix·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Etobicoke, Ontario, Canadaoriginal ↗
CAD 140K–160K / årHybridStaffToppledelse og ledere

Implementation Consultant

for 29 dager siden
Prophix·Bedriftsprogramvare (SaaS)·Etobicoke, Ontario, Canadaoriginal ↗
CAD 81K–92K / årProsjekt- og programledelse

Datanes aktualitet

73 forespørsler logget, 1 feil. Siste forespørsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-23 22:56 UTC, innhold 359082 byte.