Navarro Inc.
17 ledige stillingerUSA
Energi og klimaIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 24 % av 17 stillinger
Prosjekt- og programledelse24%
DevOps / SRE / plattform / sky18%
Håndverk, bygg og produksjon18%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk12%
QA og testing6%
Kreativt, medier og tekst6%
Kundesuksess og kundeservice6%
Annet12%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 17 stillinger i søket
17jobber, siste 30 dager
1nye, siste 7 dager
17ulike stillinger (1 annonser hver)
6publisert på travleste dag (2026-10-15)
45åpne på stillingssiden, uansett alder
55medianalder, dager
24%IT (4)
0%i Europa (0)
0%remote
0%med lønn
Størrelsessignal: 45 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 441 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt17 · 100%
Erfaringsnivå
Middels nivå11 · 65%
Senior3 · 18%
Staff1 · 6%
Rolle
Prosjekt- og programledelse4 · 24%
Håndverk, bygg og produksjon3 · 18%
DevOps / SRE / plattform / sky3 · 18%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk2 · 12%
Kundesuksess og kundeservice1 · 6%
QA og testing1 · 6%
Kreativt, medier og tekst1 · 6%
Land
USA17
Byer
Idaho Falls7
Oak Ridge5
West Mifflin1
Carlsbad1
Las Vegas1
Jobber de siste 30 dagene
Original: Construction Supervisor I/II (3996)- Middels nivå
- Håndverk, bygg og produksjon
Original: Administrative Support Specialist IV (4020)- Middels nivå
- Kundesuksess og kundeservice
Original: Project Support Technician I (4019)- Middels nivå
- Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Original: Test Specialist (3958)- Senior
Original: Test Engineer (4017)- Senior
- QA og testing
Original: System Engineer (4016)- DevOps / SRE / plattform / sky
Original: System Engineer (4015)- Senior
- DevOps / SRE / plattform / sky
Original: System Engineer (4014)- DevOps / SRE / plattform / sky
Original: Project Controls Specialist II #26-046 (3978)- Middels nivå
- Prosjekt- og programledelse
Original: Records Coordinator II (4013)- Middels nivå
Original: Project Integration Specialist (4005)- Middels nivå
- Prosjekt- og programledelse
Original: Electrical Engineer (4012)- Middels nivå
- Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Original: Technical Writer (4008)- Middels nivå
- Kreativt, medier og tekst
Original: Project Quality Assurance Specialist (4009)- Middels nivå
- Prosjekt- og programledelse
Original: Cost Estimator/Analyst (4010)- Middels nivå
- Håndverk, bygg og produksjon
Original: Project Controls Specialist III (4004)- Middels nivå
- Prosjekt- og programledelse
Original: Construction Oversight Advisor (4003)- Staff
- Håndverk, bygg og produksjon
Datanes aktualitet
125 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-26 01:25 UTC, innhold 249691 byte.