Maple Reinders
13 ledige stillingerCanada
Eiendom, bygg og proptechIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 13 stillinger
Håndverk, bygg og produksjon53%
Drift og administrasjon33%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk13%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 13 stillinger i søket
15jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
13ulike stillinger (1.2 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-09)
36åpne på stillingssiden, uansett alder
31medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
0%remote
100%med lønn
Størrelsessignal: 36 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 149 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt11 · 73%
På stedet4 · 27%
Erfaringsnivå
Middels nivå8 · 53%
Junior5 · 33%
Senior1 · 7%
Rolle
Håndverk, bygg og produksjon8 · 53%
Drift og administrasjon5 · 33%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk2 · 13%
Land
Canada15
Byer
Mississauga9
Burnaby2
Pickering1
Charlottetown1
St. Thomas1
Jobber de siste 30 dagene
USD 22–28 / timeJuniorDrift og administrasjon
Svenn rørlegger eller rørmontør
for 5 dager sidenOriginal: Journeyperson Plumber or Pipefitter
USD 46,76–49,14 / timeMiddels nivåHåndverk, bygg og produksjon
Geomatics/Surveyor Technician
for 8 dager sidenUSD 90K / årMiddels nivåIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Assisterende prosjektkoordinator/Co-op-student (ICI Construction)
for 9 dager sidenOriginal: Assistant Project Coordinator/Co-op Student (ICI Construction)
USD 22–28 / timePå stedetJuniorDrift og administrasjon
Assisterende prosjektkoordinator/Co-op-student (ICI Construction)
for 10 dager sidenOriginal: Assistant Project Coordinator/Co-op Student (ICI Construction)
USD 22–28 / timePå stedetJuniorDrift og administrasjon
Assisterende prosjektkoordinator/Co-op-student (ICI Construction)
for 11 dager sidenOriginal: Assistant Project Coordinator/Co-op Student (ICI Construction)
USD 22–28 / timePå stedetJuniorDrift og administrasjon
Byggeplassleder (bygg og anlegg)
for 15 dager sidenOriginal: Site Superintendent (Construction)
USD 130K / årMiddels nivåHåndverk, bygg og produksjon
Senior Site Superintendent (Construction)
for 15 dager sidenUSD 190K / årSeniorHåndverk, bygg og produksjon
Intermediate byggeplassleder (bygg)
for 15 dager sidenOriginal: Intermediate Site Superintendent (Construction)
USD 150K / årMiddels nivåHåndverk, bygg og produksjon
Assistant Project Coordinator/Co-op Student (Special Projects)
for 15 dager sidenUSD 22–28 / timePå stedetJuniorDrift og administrasjon
Mekanisk prosjektkoordinator - Anleggsarbeid
for 18 dager sidenOriginal: Mechanical Project Coordinator - Civil Construction
USD 90K / årMiddels nivåIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Project Manager - (Water / Wastewater Construction)
for 19 dager sidenUSD 125K / årMiddels nivåHåndverk, bygg og produksjon
Mellomnivå Project Manager - (vann/avløpsbygging)
for 19 dager sidenOriginal: Intermediate Project Manager - (Water / Wastewater Construction)
USD 145K / årMiddels nivåHåndverk, bygg og produksjon
Generell byggearbeider
for 22 dager sidenOriginal: General Construction Labourer
USD 28,73–36,55 / timeHåndverk, bygg og produksjon
Project Manager på mellomnivå (ICI-bygg)
for 23 dager sidenOriginal: Intermediate Project Manager (ICI Construction)
USD 145K / årMiddels nivåHåndverk, bygg og produksjon
Datanes aktualitet
16 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 04:54 UTC, innhold 247249 byte.