RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 2 min siden
Norsk
Logg inn
Αυτή η σελίδα είναι διαθέσιμη στα Ελληνικά.Αλλαγή×

← tilbake

cirrus

15 ledige stillingerStorbritanniaUSA

Ukjent bransjeIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 27 % av 15 stillinger

Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk33%
Kreativt, medier og tekst27%
Programvareutvikling (generelt)27%
Drift og administrasjon13%
15jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
15ulike stillinger (1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-08)
123åpne på stillingssiden, uansett alder
137medianalder, dager
27%IT (4)
53%i Europa (8)
0%remote
0%med lønn

Størrelsessignal: 123 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 501 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

113
122
017
029
038
0418
0510
0617
077
086
0924
1010

Arbeidssted

Hybrid8 · 53%
På stedet7 · 47%

Erfaringsnivå

Senior4 · 27%
Junior3 · 20%
Staff1 · 7%

Rolle

Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk5 · 33%
Programvareutvikling (generelt)4 · 27%
Kreativt, medier og tekst4 · 27%
Drift og administrasjon2 · 13%

Land

Storbritannia8
USA7

Byer

Edinburgh8
Austin6
Greensboro2
Newbury2
London1
Phoenix1
Chandler1

Jobber de siste 30 dagene

cirrus·Edinburgh, Scotlandoriginal ↗
På stedetDrift og administrasjon

Facilities Engineer

for 5 dager siden
cirrus·Edinburgh, Scotlandoriginal ↗
På stedetDrift og administrasjon
Original: 2027 Internship - Systems Engineering - Power & Control
cirrus·Austin, Texasoriginal ↗
HybridJuniorProgramvareutvikling (generelt)CC++MATLAB
Original: Mixed Signal IC Layout Designer (JO - 50025829)
cirrus·Austin, Texas | Greensboro, North Carolinaoriginal ↗
HybridKreativt, medier og tekst
Original: Senior Software Validation Engineer
cirrus·Austin, Texasoriginal ↗
På stedetSeniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Original: Product Teardown Research Engineer
cirrus·Austin, Texasoriginal ↗
HybridIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Original: Applied AI/Automation Engineer
cirrus·Austin, Texasoriginal ↗
HybridSeniorProgramvareutvikling (generelt)C#JavaJavaScript

2027 Software Internship

for 17 dager siden
cirrus·London | Edinburgh, Scotland | Newbury, Englandoriginal ↗
På stedetJuniorProgramvareutvikling (generelt)CC#C++
Original: 2027 Electronic Engineering Internship
cirrus·Edinburgh, Scotland | Newbury, Englandoriginal ↗
På stedetJuniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Original: Validation Engineering Manager
cirrus·Edinburgh, Scotlandoriginal ↗
HybridStaffProgramvareutvikling (generelt)Python
cirrus·Austin, Texas | Greensboro, North Carolina | Phoenix, Arizonaoriginal ↗
HybridKreativt, medier og tekst
Original: Mixed Signal IC Layout Designer
cirrus·Edinburgh, Scotlandoriginal ↗
HybridKreativt, medier og tekst
cirrus·Edinburgh, Scotlandoriginal ↗
HybridSeniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Original: Mixed Signal IC Layout Designer (YQ-50025706)
cirrus·Chandler, Arizonaoriginal ↗
På stedetSeniorKreativt, medier og tekst

IC EMC-ingeniør

for 29 dager siden
Original: IC EMC Engineer
cirrus·Edinburgh, Scotlandoriginal ↗
På stedetIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk

Datanes aktualitet

94 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 09:27 UTC, innhold 1346271 byte.