cirrus
15 ledige stillingerStorbritanniaUSA
Ukjent bransjeIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 27 % av 15 stillinger
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk33%
Kreativt, medier og tekst27%
Programvareutvikling (generelt)27%
Drift og administrasjon13%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 15 stillinger i søket
15jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
15ulike stillinger (1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-08)
123åpne på stillingssiden, uansett alder
137medianalder, dager
27%IT (4)
53%i Europa (8)
0%remote
0%med lønn
Størrelsessignal: 123 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 501 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Hybrid8 · 53%
På stedet7 · 47%
Erfaringsnivå
Senior4 · 27%
Junior3 · 20%
Staff1 · 7%
Rolle
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk5 · 33%
Programvareutvikling (generelt)4 · 27%
Kreativt, medier og tekst4 · 27%
Drift og administrasjon2 · 13%
Land
Storbritannia8
USA7
Byer
Edinburgh8
Austin6
Greensboro2
Newbury2
London1
Phoenix1
Chandler1
Jobber de siste 30 dagene
Regional Facilities Site Manager - Edinburgh
for 17 t sidenPå stedetDrift og administrasjon
Facilities Engineer
for 5 dager sidenPå stedetDrift og administrasjon
2027 Praksisplass - Systemteknikk - Kraft og kontroll
for 8 dager sidenOriginal: 2027 Internship - Systems Engineering - Power & Control
HybridJuniorProgramvareutvikling (generelt)CC++MATLAB
Layoutdesigner for blandet signal-IC (JO - 50025829)
for 11 dager sidenOriginal: Mixed Signal IC Layout Designer (JO - 50025829)
HybridKreativt, medier og tekst
Senior Software Validation Engineer
for 15 dager sidenOriginal: Senior Software Validation Engineer
På stedetSeniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Research Engineer for produktdemontering
for 16 dager sidenOriginal: Product Teardown Research Engineer
HybridIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Anvendt AI/automatiseringsingeniør
for 16 dager sidenOriginal: Applied AI/Automation Engineer
HybridSeniorProgramvareutvikling (generelt)C#JavaJavaScript
2027 Software Internship
for 17 dager sidenPå stedetJuniorProgramvareutvikling (generelt)CC#C++
Praksisplass elektronikkingeniør 2027
for 18 dager sidenOriginal: 2027 Electronic Engineering Internship
På stedetJuniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Valideringsingeniør Manager
for 23 dager sidenOriginal: Validation Engineering Manager
HybridStaffProgramvareutvikling (generelt)Python
Mixed Signal IC Layout Designer (RS - 64001548)
for 23 dager sidenHybridKreativt, medier og tekst
Mixed Signal IC-layoutdesigner
for 24 dager sidenOriginal: Mixed Signal IC Layout Designer
HybridKreativt, medier og tekst
Senior Digital Design Engineer
for 28 dager sidenHybridSeniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
IC-layoutdesigner for blandet signal (YQ-50025706)
for 29 dager sidenOriginal: Mixed Signal IC Layout Designer (YQ-50025706)
På stedetSeniorKreativt, medier og tekst
IC EMC-ingeniør
for 29 dager sidenOriginal: IC EMC Engineer
På stedetIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Datanes aktualitet
94 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 09:27 UTC, innhold 1346271 byte.